Yorumlar

 • Gülcihan S., Feşmekan

  Balık meze ve fasıl adres Nevizade ve mekan tabiki LİPSOS. Kaliteli hizmet anlayışı ve lezzetli balık menüleriyle müşterilerini çoktan kazanmış olan bir mekandır. Fİyatları da gayet makul olup cepleri delip yakmıyor:) Garsonları müşterileri ile ilgili, müzik yerinde.. fasıl sevenler için ideal

 • Defne D., Feşmekan

  Beyoğlununun gidilesi mekanlarındandır..Hem güzel bir fasıl imkanı hem lezzetli balıklar ve mezeler sizi memnun bırakacaktır...Çok merkezi bir konumdadır,Hem Türk mutfağı hemde dünya mutfağından leziz örnekler bulabilirsiniz.Fiyatlar ve ortam gayet güzeldir,eğlenceli ve keyifli akşamlar geçirmek için tavsiye edebileceğim bir yerdir..

 • Türkan T., Feşmekan

  Çok merkezi bir konumda ulaşım olarak çok kolay bir mekan olduğunu öncelikle belirtmeliyim..Beyoğlunda bulunmaktadır mekan..Türk mutfağının ,anadolu kültürünün güzel örneklerini bulabilirsiniz burada ama menü zengindir ve dünya mutfağındanda örnekler mevcuttur,Ocakbaşı kültürünü seven ve arayanların gidebileceği bir yerdir..

 • Mehmet Can K., Zomato

  Çalışanların hepsi aynı zamanda dükkanın hissedarları. Rakı balık ya da fasıl eğlencesi için tercih edilebilir.

 • Volkan Y., Zomato

  Hiçbir zaman sizi yanıltmayan,mezelerin ve yemeklerin standartı hiç düşmeyen çalışanları ve sahipleri güler yüzlü,Taksim ve çevresinin en iyi mekanı (arnavut ciğeri köpüoğlu tavsiye edilir.)

 • Cem S., Mekanist

  her zaman iyidir...surprizle karşilaşmazsiniz...her cins balik muhteşemdir...ciger tavasi...kalamari...favasi...tavsiye edilir...kötu birsey bugunevkadar tatmadim....siddetle tavsiye edilir....

 • Chirimirim M., Mekanist

  Mezeleri taze ve lezzetli. Özellikle peynirinin hastasıyım. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi, servis hızlı. Fiyatlar uygun.

 • Nermin Ö., Mekanist

  Doğum Günü Kutlamaları - Doğum günü kutlamaları için sıkça (üst katına) gittiğimiz bir yer. Nevizadede bulunan benzer fasıl restoranlarından daha uygun fiyatlara sahiptir. 11-30 lira arasında değişen fiyatlardan ziyade 50 lira civarında fiyatlara sahip olan bir yer. Mezeleri güzel, fasıl ekibi gece boyunca masalarda insanlardan zorla para almaya çalışan gruplardan değil. Oturdukları yerden müzklerini icra ediyorlar ve gerçekten eğlendiriyorlar.

 • Ahmet Ç., Mekanist

  Beyoğlu'nda balık yiyebildiğim ender yerlerden biri - Lipsos ekibi Nevizade'nin çeşitli mekanlarında 20 yıldır çalışanlarıdır. Deniz mahsülleri güzeldir hamsi kuşunu istavritle bile yaptılar bizim için. Üst katlarında fasıl vardır. Mekan ara sokakta kalır, bilmeyen için şaşırtıcı olabilir, fiyatları makuldur.